ODLIČNI ŽUPANIJSKI REZULTATI

Autor: Marinka Jurković, 1. 3. 2016.

Evo na jednom mjestu rezultata dosad održanih županijskih natjecanja. Postigli smo odlične rezultate – imamo se čime pohvaliti! Čestitamo svim natjecateljima i njihovim mentorima!

Županijska smotra  iz  LIKOVNE KULTURE  LIK 2016. držana je u Opuzenu 26. veljače 2016. i od deset radova predloženih za državnu smotru dva su iz naše škole:

• Luka Marević
  • Petra Bebić

Čestitamo Luki i Petri i njihovoj mentorici Dubravki Šešelj uz želju da budu pozvani na Državnu smotru LIK 2016.

Županijsko natjecanje iz MATEMATIKE   održano nedavno u OŠ Lapad u Dubrovniku  priuštilo nam je veliko veselje. Imamo dva županijska prvaka, jednog viceprvaka i jedno šesto mjesto:

• Ivan Mijoč, 7. razred           1.  mjesto        mentorica M. Raič Raguž
  • Roko Volarević, 7. razred   2. mjesto         mentorica M. Raič Raguž
  • Nikola Jurković,8. razred     1. mjesto        mentorica  Marija Bubalo
  • Tea Šprlje, 5. razred           6. mjesto       mentorica Draženka Marević

Čestitamo  matematičarima  -   mentoricama Mariji Raič Raguž i Mariji Bubalo te  prvacima i drugoplasiranome, a  uz čestitke im želimo da budu pozvani  na Državno natjecanje iz Matematike.

Županijsko natjecanje iz ENGLESKOGA  JEZIKA također  nam je donijelo lijepe rezultate. S mentoricom Ivom Škegro boje naše škole  branili su i rezultatom nas razveselili:

• Nikola Jurković,  8. razred                  2. mjesto
  • Ante Jurilj,  8. razred,                         5. mjesto

Sa Županijskoga natjecanja iz GEOGRAFIJE  jučer se s osmim mjestom  vratio naš

• Jure Kraljević, 8. razred

sa svojim mentorom Antom Buljubašićem.

Veselje i dobre rezultate priredili su nam naši sportaši na natjecanjima iz TZK:

• Prvo mjesto  na županijskom natjecanju iz ATLETIKE  za dječake  ostvario je naš  ŠSK „Gusar“  s voditelj Ninom Šešeljem, a boje kluba su branili:

Nikola Čupić,  Jure Kraljević,  Duje Magzan,  Denis Soldo,  Dražen Lovrić,  Matej Bunoza,   Jurica Talajić, Levre  Jerković  i  Petar Malić

• Prvo mjesto  na županijskom natjecanju u KROSU za  dječake zauzeli su naši

Matej Bunoza, Nikola Čupić, Maro Orač i Petar Malić

uz podršku mentora Nina Šešelja i Divne Dragović.

• Drugo mjesto na županijskom natjecanju u KROSU za  djevojčice  s voditeljima  Ninom Šešeljem  i Divnom Dragović ostvarile su

Antonia Cvitković,   Petra Bebić,   Lana Jurković  i  Ivana Begić.

I to nije sve... sigurni smo u to!!

Imamo još velika očekivanja, uskoro će županijska natjecanja iz Tehničke kulture,  Povijesti,  Hrvatskoga jezika,  LiDraNa,  Biologije,  Kemije … bit će još dobrih rezultata za našu školu!!