Imamo imena svih pozvanih na županijska natjecanja
Autor: Marinka Jurković, 1. 3. 2016.
Imamo se čime pohvaliti … Nedavno su završila sva školska natjecanja, krenula su i županijska, a mi se već želimo pohvaliti dobrim rezultatima u ovoj školskoj godini. Veliki broj učenika upućen je na županijsku razinu natjecanja, neki su već natjecali i ostvarili odlične rezultate. Najprije ćemo predstaviti najbolje učenike sa školskih natjecanja koji su pozvani na županijsku razinu.
Engleski jezik
Ante Jurilj 8. razred
Nikola Jurković 8. razred mentorica Iva Škegro
Matematika
Tea Šprlje 5. razred mentorica Draženka Marević
Roko Volarević 7. razred
Ivan Mijoč 7. razred mentorica Marija Raič Raguž
Nikola Jurković 8. razred mentorica Marija Bubalo
Njemački jezik
Antonia Vladimir 8. razred
Nikola Jurković 8. razred
Jure Kraljević 8. razred mentorica Kristina Laura
Lovre Jerković 8. razred
Petra Bebić 8. razred mentorica Ana Šimović
Hrvatski jezik
Gabriela Bojčić 7. razred
Barbara Dropuljić 7. razred mentorica Slavica Ilić
Mirta Ivić 8. razred
Maja Daničić 8. razred
Lovre Jerković 8.razred mentorica Ana Jogunica
Geografija
Jure Kraljević 8.razred mentor Ante Buljubašić
Povijest
Antonio Ćelić 7. razred
Gabrijela Bojčić 7. razred
Roko Volarević 7. razred
Marin Zvonić 7. razred
Ivan Vene 7. razred
Jure Kraljević 8. razred
Ana Dragobratović 8. razred
Ana Markić 8. razred
Domagoj Jurković 8. razred
Josip Begić 8. razred
Ante Bukovac 8. razred
Luka Vladimir 8. razred mentori Keti Petrović i Božidar Lovrić
Likovna kultura
Petra Bebić 8. razred
Luka Marević 8. razred
Nikola Jurković 8. razred
Ana Parun 7. razred
Mia Maslać 7. razred
Katarina Musulin 7. razred
Nikolina Sršen 7. razred mentorica Dubravka Šešelj
Tehnička kultura
Tea Šprlje 5. razred
Lovre Jurković 6. razred
Eni Medak 7. razred
Danijela Zubac 7. razred mentorica Jelica Lazarević
Biologija
1. Ante Bukovac 8. razred
2. Mirta Ivić 8. razred mentor Stipe Kuran
Kemija
Nikola Jurković 8. razred
Ana Andačić 8. razred mentorica Ivana Jerković
LiDraNo 2016.
Ivan Bebić 5. razred mentorica Ivona Martinović
Mirta Ivić 8. razred mentorica Ana Jogunica
RUKOMET ( dječaci ) 1. na međuopćinskom
Jurica Talajić, Petar Malić, Martin Roglić, Josip Bebić, Lovre Jerković, Petar Barišić, Ante Dominiković, Jure Kraljević, Nikola Bošnjak, Ivan Jurić, Mihovil Kojundžić, Mario Talajić, Filip Bošković, Ivan Šiljeg, Josip Skoko i Milan Daničić
voditelj: Ivan Sršen
ČESTITAMO NAJBOLJIMA I ŽELIMO IM USPJEH NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA!
1. razred, OS don Mihovila Pavlinovica.docx
2. razred, OS don Mihovila Pavlinovica.docx
3. razred, OS don Mihovila Pavlinovica.docx
4. razred, OS don Mihovila Pavlinovica.doc
5. razred, OS don Mihovila Pavlinovica.docx
6. razred, OS don Mihovila Pavlinovica.docx
7. razred, OS don Mihovila Pavlinovica.docx
8. razred, OS don Mihovila Pavlinovica.doc
PRO, OS don Mihovila Pavlinovica.docx
Odgojno-obrazovna skupina, OS don Mihovila Pavlinovica.docx
Skolski projekt Ekovrt, Ivana J..docx
slika1.jpg
Ivana1.jpg
Ivana2.jpg
Ivana 3.jpg
Repetitorij za podmladak HCK 2007.doc
Vijesti iz naseg eko vrta.docx
20200213 131019.jpg
20200213 131039.jpg
20200213 131205.jpg
20200213 100756.jpg
20200213 100840.jpg
20200214 102316.jpg
20200214 103010.jpg
20200214 103152.jpg
20200214 103415.jpg
5 Brosura za Natjecanje mladih.pdf
20230202 121237[1].jpg
20230202 121255[1].jpg
20230202 121318[1].jpg
« Ožujak 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
26 | 27 | 28 | 29 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Dnevni tisak |
Za nastavnike |
> e matice |
> Portal za škole |
> CARNET |
> MZOS |
> e-knjižnica |
> Priručnik za učenje |
> Sigurnost na Internetu |
> Webmail |
> e-lektire |
> Zlatna djeca |
> Zbornica |