Nagrađeno Školsko sportsko društvo Gusar

Autor: Božidar Lovrić, 15. 1. 2014.

Tijekom prošle školske godine učenice i učenici naše škole okupljeni u Školskom sportskom društvu Gusar briljirali su na brojnim natjecanjima od gradske do državne razine.

Poseban trag su ostavili naši malonogometaši koji su se okitili titulom državnih prvaka. Ali pohvale pripadaju svim onim koji su doprinijeli uspjesima u atletici, rukometu, košarci, stolnom tenisu, ali i njihovim učiteljima mentorima Divni Dragović i prof.Ninu Šešelju.

Ovi uspjesi nisu ostali nezapaženi na državnoj razini zbog čega su se našli među ovogodišnjim laureatima Hrvatskog školskog športskog saveza.

Na prigodnoj svečanosti u Zagrebu našem je ŠSD Gusar, zbog ostvarenim rezultatima među takva 860 sportska društava pripala nagrada za drugo mjesto. Inače pobjednici su članovi ŠSD Smiljevac iz Zadra.

Za doprinos razvoju zdravstveno-tjelesne kulture kao i zbog postignutih rezultata u školskoj 2012./2013. godini Hrvatski školski sportski savez je među trojicom najuspješnijih pojedinačnih priznanja nagradio i prof. Nina Šešelja.

Postignuti uspjesi i dodijeljene nagrade bi učenicima kao i njihovim mentorima trebale biti poticaj da se slični rezultati ponove i ove školske godine.

Pobjednici turnira Gusari s voditeljem i ravnateljem

Državne trkačice u krosu s mentorom

Mali nogomet, državni prvaci

Naša državna kros ekipa s mentoricom