ODLIČNI REZULTATI NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA

Autor: Marinka Jurković, 14. 3. 2017.

Županijska natjecanja  od sredine veljače do sredine ožujka  smjenjivala su se iz dana u dan i evo došlo je vrijeme da na  jednom mjestu objavimo sva naše ovogodišnja županijska postignuća.

Slijedi popis natjecanja i naših učenika koji su sudjelovali na njima s rezultatima koje su ostvarili.

17. veljače  2017.    Na Županijskoj smotri  LiDraNo 2017.  sudjelovale su  Matea Prusac, 6. razred (mentorica Ivona Martinović)  i Iva Vučić, 8. razred  (mentorica Marinka Jurković).

Učenica Matea Prusac predložena, ali nažalost, nije pozvana  na državnu smotru.

21. veljače 2017.    Na Županijsko natjecanje iz Engleskoga  jezika pozvan učenik Ivan Mijoč, 8. razred  – ostvario  4. mjesto (mentorica Ivanka Manenica)

23. veljače 2017.     Na Županijsko natjecanje iz Geografije  pozvani  Ante Šiljeg,  5. razred  - ostvario 6. mjesto  i Petra Kraljević, 5. razred – ostvarila  10.  mjesto  (mentor Ante Buljubašić)

27. veljače 2017.    Na Županijsko natjecanje  LIK 2017.  pozvani  Karlo Senta, 7. razred,  Matea Bebić, 7. razred, Nikola Čupić, 8. razred,  Sara Jurković, 8. razred  (mentorica Dubravka Šešelj)

Rad učenice Sare Jurković  predložen je za državnu smotru LIK 2017.

28. veljače 2017.   Na Županijsko natjecanje iz Matematike pozvani Ivan Mijoč, 8. razred  - ostvario 1. mjesto  i  Roko Volarević, 8. razred  - ostvario  2. mjesto   (mentorica Marija Raič Raguž)  te Ivan Volarević, 4. razred - 7. mjesto  (mentorica Marija Dodig)

1. ožujka 2017.    Na Županijsko natjecanje  iz Njemačkoga  jezika  pozvani Sara Jurković, 8. razred – ostvarila   2. mjesto u kategoriji A te Duje Blažević,  8. razred – ostvario  2. mjesto u kategoriji B (mentorica Kristina Laura)  Učenica Ivona Jonica, 8. razred – ostvarila   10. mjesto u kategoriji  B  (mentorica Ana Šimović).

3. ožujka 2017.    Na županijsko natjecanje iz Tehničke kulture  pozvani Maria Perlić, 5. razred u kategoriji Maketrstvo i modelarstvo – ostvarila 2. mjesto  i Ivan Pehar, 6. razred u kategoriji Graditeljstvo  - ostvario 5. mjesto  ( mentorica Jelica Lazarević).

6. ožujka 2017.   Na županijsko natjecanje iz Hrvatskog jezika  pozvane  u kategoriji 7.  razreda Anamarija Dominiković – ostvarila 3.  mjesto;  Lana Čupić  - 5. mjesto   i  Andrijana Jurković - 8. mjesto (mentorica Ivana Vatović),  a  u kategoriji 8. razreda  Gabriela Bojčić – ostvarila 9. mjesto (mentorica Slavica Ilić).

7. ožujka 2017.   Na županijsko natjecanje iz Povijesti  pozvani su osmaši Ivan Vene (5. mjesto);  Roko Volarević (5. mjesto); Lucija Crnčević, Mihovil Kojundžić, Martin Roglić, Marko Roglić, Filipa Šiljeg, Nikola Čupić; (mentorica Keti Petrović)  te Antonio Ćelić i Marin Zvonić; (mentor Božidar Lovrić)   te  sedmaši  Damir Vekić – osvojio 1. mjesto ( mentor Božidar Lovrić) – te Gracija Vekić  - 8. mjesto  i Matej Ilić 7. mjesto ( mentorica Keti Petrović)

9. ožujka 2017.    Na Županijsko natjecanje iz Kemije pozvani Ivan Mijoč, 8. razred – osvojio 4. mjesto  te  Ana Parun, 8. razred – osvojila 6. mjesto  (mentorica Ivana Jerković).

13. ožujka 2017.   Na županijsko natjecanje iz Biologije pozvana Filipa Šiljeg, 8. razred – osvojila  1.  mjesto  (mentorica Zrinka Baće).

ŠSK „Gusar“

1. mjesto na županijskom iz atletike za dječake i izravan nastup na Državnom natjecanju  ostvarili su naši atletičari  Nikola Čupić, Mihovil Kojundžić, Marin Vučković, Stipe Batinović, Ivan Jurić, Josip Bebić, Martin Roglić, Josip Skoko i Marko Roglić

3. mjesto - atletičarke: Antonija Cvitković, Lana Batinović, Tomislava Brečić, Matea Bebić, Lucija Crnčević, Katarina Vučković, Marta Vidović, Antonela Begić i Ana Taslak  (mentor atletičarima i atletičarkama - Nino Šešelj).

1. mjesto na Županijskom natjecanju iz futsala te nastup među 4 najbolje škole u Dalmaciji ostvarili su Nikola Čupić, Nikola Bošnjak, Marin Vučković, Toni Arar, Nikola Cindrić, Stipe Batinović, Marko Roglić, Jure Ereš, Mladen Rastočić i Ivan Šiljeg   (mentori -Nino Šešelj i Domagoj Kešina).

1. mjesto na međugradskom i plasman na županijsko natjecanje ostvarili su naši rukometaši:   Ivan Vene, Roko Brečić, Josip Bebić, Luka Begić, Filip Bošković, Nikola Bošnjak, Martin Roglić, Ivan Šiljeg, Mihovil Kojundžić, Ivan Jurić, Mario Talajić, Josip Skoko, Nedo Daničić i Ante Dominiković  (mentori - Dalibor Mateljak i Martina Nikolić).

2.  mjesto na međugradskom i plasman na županijsko natjecanje ostvarile su naše  rukometašice : Jelena Vidović, 6. razred;  Nikolina Sršen, 8. razred; Antonela Begić, 8. razred;  Ana Taslak, 7. razred;  Antonia Cvitković,  8. razred;  Ivana Brnas, 7. razred;  Mihaela Pehar,  8. razred; Ivana Begić 8. razred; Marta Vidović,  7. razred;  Klara Čarapina, 6. razred;  Barbara Dropuljić, 8. razred;  Lana Jurković, 8. razred;  Tomislava Brečić, 8. razred  i Petra Kežić 7. razred (mentorica - Martina Nikolić)