Osnovna škola don Mihovila Pavlinovića Metković

Bravo naši karataši!

Autor: Marinka Jurković, 19. 10. 2015.

U Pločama je u subotu 17. listopada 2015. godine održan četvrti Međunarodni karate turnir Ploče open 2015. na kojemu je nastupio 21 klub s ukupno 283 natjecatelja i natjecateljice. Natjecala su se i dva metkovska kluba: Karate klub Metković i Karate klub  Knez Domagoj  te su zajedno osvojili 24 odličja. Većina natjecatelja Karate kluba Knez Domagoj učenici su i učenice naše škole. Ostvarili su sjajne rezultate!

Zlatno odličje  u borbama osvojila je naša Ana Bebić u kategoriji mlađe učenice +36.  Šestašica Matea Bebić  osvojila  je dva srebra u dvije kategorije: učenice -44 i mlađe kadetkinje -55.  Srebrom su se okitile i  Petra Bebić  (mlađe kadetkinje +55) te Ante Bebić (juniori -76). U katama srebro su zaslužili Gabrijel Šiljeg (cicibani) i Lucija Bebić (cicibanke).

Broncu je osvojila Ana Bebić  i to u dvjema kategorijama: mlađe učenice te učenice -44), zatim Ivan Bebić (mlađi kadeti) i osmašica Petra Bebić (kadetkinje +54).  U borbama brončana odličja izborili su  Ivan Bebić (mlađi kadeti) i Ivana Ilić (učenice +44), dok su  Marko Ilić, Ivan Gujinović, Ivan Bebić, Petra Kljusurić i Ivana Ilić srebro osvojili u katama.

Jednu drugu prigodu iskoristit ćemo da pitamo karataše i karatašice iz obitelji Bebić (Mariju, Josipu, Petru, Luciju, Anu, Mateu, Ivana i Antu) gdje spremaju svoje karataše medalje! Nije ovo prvi put da se s nekog turnira vraćaju s punom vitrinom odličja!!!

Od srca čestitamo našim učenicama i učenicima na ovim zapaženim rezultatima i želimo im mnogo uspjeha u daljnjim natjecanjima.