DAN ŠKOLE - JOŠ JEDAN NJEZIN ROĐENDAN

Autor: Marinka Jurković, 1. 6. 2015.

Svaki njezin rođendan nam je drag jer nam je i ona draga. Učiteljima  i učenicima ONA je vrlo posebno mjesto. Zato joj želimo sretan još jedan rođendan!

Rođendansko slavlje upriličeno je na dva mjesta.  Učenici su proslavi rođendana svoje škole doprinijeli onako kako oni najviše vole – sportom,  natjecanjima i utakmicama. Cijelo jutro je tog petka,  29. svibnja, sa školskih sportskih terena dopirala vesela natjecateljska vika i radosno navijanje. Najbolji su pobijedili, a Škola puna ponosa na svoj slavljenički dan!  Hvala našem učitelju Tjelesnoga odgoja Ninu Šešelju koji je sve to organizirao i pazio da sve prođe u najboljem redu.

Drugi dio slavlja priređen je u predvorju škole u obliku svečane priredbe za učitelje, učenike i goste. Hvala gradonačelniku Boži Petrovu i ostalim gostima koji su našli vremena i nazočili našoj proslavi.

Važan dio programa bila je i još jedna pohvala našim učenicima koji su se ove školske godine iskazali na školskim i županijskim natjecanjima.  Prigodan poklon i još jedan zasluženi pljesak dobila je  državna prvakinja s ovogodišnjeg LIK-a Josipa Bebić iz 8.a razreda te njezina mentorica Dubravka Šešelj.

Obilježavanje Dana škole završilo je uz prigodno slavljeničko druženje.

Fotografije sa školskih sportskih terena pogledajte u Foto - galeriji...