MAJKAMA SMO ZAŽELJELI SRETAN MAJČIN DAN

Autor: Nikolina Jerković, 9. 5. 2019.

Majke su ona divna bića koja nas cijeli život brižno paze i maze, stoga poseban pozdrav svim majkama od srca šaljem. Drage majke, kako bismo vam se barem malo odužili za ljubav i brigu kojom nas obasipate, priredili smo vam mali svečani program. Pozorno slušajte riječi i pjesme, svaka vam poruku punu ljubavi nosi.

Ove prigodne riječi uvele su nas u priredbu povodom Majčina dana koju smo  priredili u četvrtak, 9. svibnja 2019. u predvorju  Škole. Program je vodila učenica 3.c razreda, Mia Galov.

U priredbi su nastupali Mali pjevački zbor pod vodstvom nastavnice Ljupke Sršen Gutić, folklorna skupina Škole pod vodstvom učiteljice Nevene Matage te dramske družine razredne nastave pod vodstvom učiteljica Nikoline Jerković, Vere Jelčić i Nikoline Doko. Tijekom programa su se smjenjivale recitacije, igrokazi, scenski dijalozi i monolozi -  bilo je zanimljivo i zabavno, a ponekad i humoristično.

Nadamo se da su svi koji su nazočili priredbi uživali u današnjem programu te ponijeli sa sobom dobre vibracije i djelić odlične atmosfere.

I  NE  ZABORAVITE!

Nikad nitko neće biti toliko nježan, toliko blag kao majka. Nigdje na ovom svijetu nećete naći još jednu takvu ljubav.

Paul C. Brownlow